Obserwatorzy

Bohaterowie


Data urodzenia: 6 czerwca 1994 rok. 
Wzrost: 175 cm.
Miejsce urodzenia: Los Angeles, California
Rodzina: Siostra (bliźniaczka dwujajowa) Kaylie 
Mama Heidi Klum
Tata Christian Slater
Zainteresowania: Moda, fotografia, gra na fortepianie/pianinie.
Charakter: Jest zakręconą dziewczyną, lubi się śmiać i wygłupiać. Nie pali papierosów nagminnie, robi to od czasu do czasu kiedy jest okazja, lubi się zabawić i chodzić na imprezy. Jej marzeniem jest zostać światowej sławy modelką jak jej mama i zacięcie do tego dąży. Nie utrzymuje za bardzo kontaktów z ojcem, ponieważ ma żal, że ich zostawił rozwodząc się z matką dla innej kobiety. Po ich rozwodzie razem z siostrą zostały z matką w L.A, a ojciec przeprowadził się do Wielkiej Brytanii. Nie ma chłopaka, chciałaby się zakochać, ale nie znalazła jeszcze tego odpowiedniego. Ma wiele przyjaciół, ale jednak najlepiej dogaduję się ze swoją siostrą bliźniaczką. Koleguje się z gwiazdami z wielu branży. 
Data urodzenia: 6 czerwca 1994 rok
Wzrost: 170 cm
Miejsce urodzenia: Los Angeles, California
Rodzina: Siostra (bliźniaczka dwujajowa) Kendall
Mama Heidi Klum 
Tata Christian Slater
Zainteresowania: moda, fotografia, taniec, projektowanie wnętrz
Charakter: Szalona, zwariowana tak jak swoja siostra nastolatka. Lubi palić papierosy, chodzić na imprezy i szaleć do białego rana z przyjaciółmi. Razem z siostrą od małego chciały zostać modelkami i zacięcie dążą do swojego wyznaczonego celu. Ona nie obwinia swojego ojca o rozpad małżeństwa ich rodziców. Na początku było jej trudno, ale oswoiła się z tą myślą i ma nadzieję, że jej siostra przestanie odczuwać do ojca żal. Ma chłopaka Justina Biebera, z którym jest już od dwóch lat. Lubią przebywać w swoim towarzystwie, jednak JB jest bardzo zapracowany. Jej najlepsi przyjaciele to jej siostra i chłopak. Tak samo jak Kendall koleguję się z gwiazdami. 

Data urodzenia: 1 marca 1994 rok
Wzrost: 175 cm
Miejsce urodzenia: Kanada, Stratford
Zainteresowania: Śpiew, gra na gitarze, pianinie/fortepianie, perkusji.
Charakter: Jest szalonym nastolatkiem i korzysta z życia. Uwielbia to co robi i jest to jego wielką pasją. Najbardziej na świecie kocha swoje Beliebers i swoją dziewczynę Kylie. Jest jest oddany w stu procentach i choć jest zapracowany wtedy kiedy może poświęca jej swój czas. Przyjaźni się z siostrą swojej ukochanej i są oni najlepszymi przyjaciółmi. 

Data urodzenia: 1 czerwca 1973 rok 
Wzrost: 176 cm
Miejsce urodzenia: Bergisch Gladbach w Niemczech
Rodzina: Córki Kendall i Kylie 
Mąż (były) Christian Slater 
Zainteresowania: Moda, modeling
Charakter: Jest szaloną i wyluzowaną matką, ale bardzo troszczy się o swoje dzieci. Po rozwodzie było jej ciężko, lecz wybrnęła z tego i bardzo pomagała jej w tym Kylie. Jest dumna ze swoich córek i pomaga im ile tylko może. Razem z nimi mieszka w L.A. Na razie nie ma żadnego partnera, wciąż ma nadzieję, że zejdzie się z byłym mężem. 

Data urodzenia: 18 sierpnia 1969 rok
Wzrost: 185 cm
Miejsce urodzenia: Nowy Jork 
Rodzina: Córki Kendall i Kylie
Żona (była) Heidi Klum
Zainteresowania: Filmy, Reżyser, Aktorstwo 
Charakter: Czuje się teraz jak "wolny ptak", lecz żałuję tego, że zdradził swoją byłą żonę. Nie ma na tą chwilę nikogo. Po rozwodzie przeprowadził się do Wielkiej Brytanii aby tam tworzyć nowe filmy. Najbardziej na świecie kocha swoje córki, ale tylko z Kylie utrzymuje dobry kontakt. Z Kendall jest gorzej, ponieważ dziewczyna ma żal do niego o to, że skrzywdził matkę i zniszczył ich rodzinę, za wszystko go obwinia. Jest światowej sławy reżyserem, ale w pewnych momentach ta sława go bardzo męczy. Uważa, że po co mu sława skoro nie ma rodziny. 

Światowej sławy brytyjsko-irlandzki boysband. 
(dane chłopców nie zostały zmienione) 

5 komentarzy:

 1. Brakuje tylko mnie. Polecam i pozdrawiam Tom :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba w 1D jest mały błąd z Hotan, ale masz świetne blogi! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a no rzeczywiście. Dziękujemy <3 - Kendall ♥

   Usuń
 3. I Louis TOMLINSON, nie Lomlinson

  OdpowiedzUsuń